36 млн гривень збитку: на будівництві Подільського мосту судитимуть ще одного підрядника

Подольский мост

Окружною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт відносно четвертого підозрюваного – керівника субпідрядної організації щодо будівництва Подільського мосту.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

Підприємство, яке очолює підозрюваний, було залучено генпідрядником для нібито надання послуг з використання найманого нестандартного обладнання з операторами (машиністами та допоміжним персоналом), включаючи переміщення важких вантажів та інші допоміжні послуги.

Відповідно до висновку комплексної судової будівельно-технічної та економічної експертизи через завищення вартості виконаних робіт територіальній громаді спричинено збитки на суму понад 36 млн грн.

СтройОбзор нагадує, що раніше повідомлялося про завершення досудового розслідування відносно ще трьох фігурантів цього провадження, а саме щодо першого заступника керівника КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» - замовника робіт, та керівника генпідрядної організації (останні ознайомлюються з матеріалами провадження в порядку ст. 290 КПК України). А також щодо керівника підрядної організації, обвинувальний акт відносно якого у січні 2023 року вже скеровано до суду для розгляду по суті.

На цей час у межах слідства зусиллями прокуратури забезпечено реальне відшкодування збитків на суму 3 млн грн та заявлено відповідні позови до фігурантів на решту суми спричиненої шкоди.