Генпідрядника подозрюють у привласненні ще 6 млн грн на будівництві Подільського мосту

Подільский міст

Керівнику генпідрядної організації на об’єкті будівництва Подільського мосту повідомлено про підозру у привласненні ще 6 млн грн з бюджету столиці.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

У грудні 2020 року керівник генпідрядної організації вказав у документах неправдиві дані про обсяги та вартість виконаних підводних робіт, зокрема з очищення металоконструкцій від обростання на глибині 12-20 метрів із залученням водолазної станції на Подільському мостовому переході через Дніпро у м. Києві.

У межах даного провадження правоохоронці провели огляд на будівництві Подільського мосту із залученням експертів та водолазів з метою перевірки обсягів і якості виконаних робіт, у тому числі підводних, та їх фактичної вартості.

За результатами судової будівельно-технічної та економічної експертизи роботи на загальну суму понад 6 млн грн. документально не підтверджуються. Відтак генпідрядна організація незаконно отримала вказані кошти за роботи, які фактично не проводилися.

СтройОбзор нагадує, що раніше стало відомо, що відповідно до висновку комплексної судової будівельно-технічної та економічної експертизи через завищення вартості виконаних робіт територіальній громаді спричинено збитки на суму понад 36 млн грн щодо будівництва Подільського мосту.