Ситуація з просіданням ґрунту поблизу станції «Деміївська» стабілізована

Віктор Брагинський

Просідання ґрунту поблизу станції метро «Деміївська» відбулося ще до закриття шести станцій «синьої» гілки. Із початку спостереження за ситуацією критичних змін фахівці не зафіксували.

Про це повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський, передає СтройОбзор. 

«Із моменту зупинки руху на цій ділянці просідання ґрунту ззовні фактично припинилось. Також додам, що просідання ґрунту утворилось тоді, коли почався значний виніс піску в перегінному тунелі. Наразі винесення породи, протікання тунелю та просідання ґрунту немає. Ситуація стабілізована та контрольована, а також перебуває під постійним наглядом фахівців», – повідомив він.

Віктор Брагінський повідомив про інші ділянки метро, які в подальшому потребують планових ремонтів, зокрема й перегінний тунель між станціями «Тараса Шевченка» – «Почайна».

«Київський метрополітен, як і будь-який цілісний організм, потребує постійної підтримки. Що стосується перегінного тунелю між станціями «Почайна»-«Тараса Шевченка», то його стан перебуває під постійним контролем, ми забезпечуємо безпечні перевезення пасажирів», – зазначив головний інженер КП «Київський метрополітен» Віктор Вигівський.

СтройОбзор нагадує, що над тунелем метро біля колишнього Деміївського ринку помітили просідання торгових павільйонів. У комунальному підприємстві зазначили, що цими днями поруч із місцем просідання ґрунту енергопостачальна компанія також прокладала кабельні мережі із застосуванням відповідної будівельної техніки.