На «Демївській» просів ґрунт

Метро

Над тунелем метро біля колишнього Деміївського ринку помітили просідання торгових павільйонів.

Як повідомили в КП «Київський метрополітен», просідання ґрунту поблизу станції метро «Деміївська» відбулося ще до закриття шести станцій «синьої» гілки. Одразу за ним був встановлений посилений постійний нагляд і контроль, передає СтройОбзор. 

Загалом із початку спостереження за ситуацією критичних змін фахівці не зафіксували.

У комунальному підприємстві зазначили, що цими днями поруч із місцем просідання ґрунту енергопостачальна компанія також прокладала кабельні мережі із застосуванням відповідної будівельної техніки.

"Одразу після зупинки руху поїздів «синьою» гілкою підземки для зменшення навантаження на споруди метрополітену та локалізації місця просідання тимчасово обмежили рух однією смугою автомобільного з’їзду. Наразі стан тунелю між станціями метро «Деміївська»-«Либідська» стабілізований і повністю контрольований", - йдеться у повідомленні. 

СтройОбзор нагадує, що правоохоронці провели обшуки в КП «Київський метрополітен», Департаменті транспортної інфраструктури КМДА та проектній організації щодо аварійної ситуації, що призвела до порушення герметичності, протікання води та потрапляння піску в тунель київського метрополітену