Триває ремонт тунелю між станціями метро «Деміївська» та «Либідська»

Метро

У Києві триває ремонт на перегінному тунелі «синьої» гілки метро – між станціями «Деміївська» та «Либідська».

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає СтройОбзор.

Поновити рух поїздів на ділянці планують на початку осені.

«Триває ремонт на перегінному тунелі «синьої» гілки метро – між станціями «Деміївська» та «Либідська». Вже точно встановлено, що аварійна ситуація там виникла через недотримання технології під час будівництва перегону 15 років тому. Наразі будівельники завершили розробку котловану з кріпленням І, ІІ та ІІІ ярусів, а також хімічне закріплення ґрунтів затунельного масиву. Це дало змогу зупинити проникнення води в конструкції. Триває герметизація статичних тріщин та стиків оправи тунелю в місцях болтових з’єднань. Також провели обстеження технічного стану оправи перегінного тунелю по І колії між станціями «Деміївська» та «Либідська». Звіт про його стан буде оприлюднений після завершення всіх експертиз», – написав Віталій Кличко.

Він також наголосив, що фахівці докладають максимальних зусиль, щоб поновити рух поїздів на ділянці на початку осені. Роботи на будмайданчику тривають цілодобово. Після завершення ремонту – перед повноцінним відновленням руху – здійснять тестові пуски поїздів.

СтройОбзор нагадує, що ремонті роботи триватимуть до кінця літа, потім ще потрібно провести тестові пуски руху поїздів і після цього — вже відновлення руху потягів.