Новини будівництва ЖК УДОБНИЙ жовтень 2023

УДОБНИЙ

Як повідомили СтройОбзор у компанії Дует на об'єкті ЖК УДОБНИЙ виконуються роботи:

  • 1ПК - Тривають роботи з монтажу внутрішніх інженерних мереж, розпочато роботи з горизонтального розведення систем опалення та водопостачання - поквартирно та в місцях загального користування 19-23 поверхів. Виконано чистову стяжку підлоги 23 поверх. Зроблено роботи з гідроізоляції приміщень котельні та балкона повітряного переходу в зоні котельні.
  • 2ПК - Продовжуються роботи з обробки фасаду (осі Х-1/4), парапетів та верхівок веншахт на покрівлі 2ПК. Виготовлені в цеху металоконструкцій огородження холодних переходів та балконів квартир, також доставлені решітки-жалюзі на вентилятори на покрівлі 2ПК. Встановлено віконні блоки котельні 2ПК.
  • 3ПК - Іде монтаж обладнання пасажирських ліфтів. Фірмою Паритет проводиться монтаж прозорого алюмінієвого фасаду (сторона пер. Середньофонтанський) роботи виконані на 90%. Йдуть роботи з влаштування пирога покрівлі 3ПК. Продовжуються роботи з обробки фасаду (осі Е-4/16).
  • Розпочато (продовжено), роботи з будівництва 4ПК (паркінг) - відкрито котлован, здійснено підготовку під виготовлення ростверку

УДОБНИЙ

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК УДОБНИЙ. Забудовник компанія Дует. АДРЕСА - вулиця Середньофонтанська, 1-А. РАЙОН - Приморський. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 24. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.