Новини будівництва МФК MAYAK грудень 2022

МФК MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK у листопаді залили понад 1500 м3 бетону. Збільшили висоту та пристебнули до будівлі баштовий кран.

Нарощуємо поверхи висотки над нульовим рівнем (дах стилобату). виконуємо колони, діафрагми та влаштування плити перекриття 6 поверху, приступили до вертикальних елементів 7.

Усі рівні заїзду та плита покриття кругової рампи паркінгу з боку жк "фестивальний" виконані.

Змістили малий баштовий кран, який використовувався для бетонування стилобатної частини. на місці стоянки завершуються земляні роботи.

Приступаємо до облаштування «пирога» експлуатованої покрівлі стилобату – основна ділянка даху передана у роботу підрядній організації, необхідні матеріали закуплені та поетапно доставляються на майданчик.

У паркінгу змонтовано стартову ділянку систем вентиляції та димовидалення.

Завершені земляні роботи на ділянці будівництва кругової рампи паркінгу з боку жк «амстердам». виконані фундаменти та вертикальні конструкції нижнього рівня, триває влаштування опалубки плити перекриття. влаштування підпірної стіни виїзду з паркінгу також завершено.

Кам’яна кладка з -5 по -1 поверхи стилобату виконана на 98%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.