Новини будівництва МФК MAYAK лютий 2023

МФК MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи - бетонуємо моноліт на рівні 11-12 поверхів.

  • На 1 та 2 поверхах вежі розпочали кам’яну кладку та влаштування вентиляційних каналів. для закладки зовнішніх і внутрішніх стін закуплена подвійна керамічна цегла (камінь). Для облаштування системи природної вентиляції використовують модульні керамзитобетонні блоки.
  • На готовій частині даху стилобату укладені шари «пирога» покрівлі (крім фінішного покриття). ділянка над круговою рампою з боку ЖК «Амстердам» буде передана у роботу покрівельникам по мірі будівельної готовності. Наразі зводяться бетонні конструкції -2 та -1 рівнів, плита покриття над заїздом у паркінг виконана на 40%.
  • Приступили до армування підлоги на -4 рівні паркінгу. для посилення верхнього шару бетонної основи буде використаний зміцнюючий топінг та полімерне просочення. таким чином створюється гладке, герметичне, стійке та довговічне багатошарове покриття.
  • Для відведення води з експлуатованої покрівлі виконується влаштування зливової каналізації.
  • У стилобаті продовжується монтаж систем димовидалення та пожежної вентиляції.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.