А136 Highlight Tower від групи компаній DIM презентує оновлений дизайн лобі

Лобби

Житловий комплекс А136 HighlightTower від групи компаній DIM, найінноваційнішого девелоперу 2020 року за версією Національної будівельної преміїIbuild-2020. спроектований за найсучаснішими технологіями та з урахуванням найактуальніших світових трендів. І поки будинок активно зводиться, провідні фахівціодного з найпрогресивніших архітектурно-дизайнерськихбюро YoDezeen, трендсетерів у світі створення модних інтер’єрів,розробили проект та візуалізацію майбутнього лобі.

А136 HighlightTower – це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, щостане справжньою візитівкою столиці і дійсно трендовим місцем. Кожен сантиметр простору уцьому проекті продуманий до дрібниць, вражає своєю ергономічністю та функціональністю, а головне -заворожує своїм виглядом. Зрозуміти це можна буквально переступивши поріг будинку і потрапивши у розкішне лобі.

ЖК А136 було визнано проектом майбутнього за версією Всеукраїнської Будівельної Премії iBuild, тому й інтер’єр лобі було розроблено з урахуванням найсучасніших трендів дизайну.На рецепції погляд приковує кам'яна «скульптура»– міць і витонченість острова вхідної групи. Потрапляючи в лобі, кожен відчуває і споглядає все «тут і зараз». Кольори гармоніюють з рослинами, які можна помітити, практично, в кожній зоні простору – від акцентних кашпо, до східчастих міні-джунглів на стінах.

Основні матеріали у вигляді натурального дерева і травертину створюють домашню атмосферу. Шпоновані панелі лобі прагнуть вгору та виблискують глянсовою поверхнею, створюючи «легкість» простору. Фінальним акцентом інтер'єру стала люстра від Lasvit, що спеціалізується на оригінальних освітлювальних приладів. Примітно й вагомо - таким дизайнери задумували головний елемент, який буде підкреслювати висоту стелі.

Медитативна частина лобі представлена ​​обов'язковим функціоналом у вигляді лаунж-зони з бібліотекоюта каміном. Очікування, розмови і споглядання кожного відвідувача укомплектовані меблями від Minotti і кавовими столиками від Henge. Комфорт і м'якість зони акцентно підкреслені підсвічуванням стелажа.

Перше, що бачить відвідувач, і післясмак, який він відчуває на виході – це пластичність і ритміка всього приміщення. Лобі А136 – місце, де травертин об'єднується із дзеркальною поверхнею скла, символізуючи гладь піску і води.

Світлі відтінки, вдало підібрані меблі та стильні елементи декору, які можна розглядати годинами. Усе створено для того, аби перебування у лобі подарувало максимум естетичного задоволення як мешканцям, так и гостям А136 HighlightTower – унікальному та неповторному в усьому.