Анна Лаєвська: Ми відновили будівництво півмільйона квадратних метрів

Анна Лаєвська

Комерційна директорка одного з найбільших забудовників України, компанії «Інтергал-Буд», Анна Лаєвська, розповіла, як девелопер протидіяв кризі на ринку, яку спричинила війна. За її словами, компанія не просто вистояла у надскладних умовах, а знайшла можливість продовжувати роботу та будувати нове житло для українців.  

У листопаді керівники компаній-девелоперів, представники влади та інші стейкхолдери будівельного ринку зустрілись на Ukrainian development meeting ©️ RED by LUN, аби обговорити поточний стан справ, вплив війни на галузь та перспективи державної програми «єОселя». В рамках заходу Анна Лаєвська представила кейс «Інтергал-Буд» та детально розповіла, з якими викликами зіштовхнулась компанія та як знаходила вихід з кризових ситуацій. 

Зокрема, комерційна директорка повідомила, що станом на середину осені компанія лише у столичному регіоні відновила будівництво 9 проєктів. Це майже півмільйона квадратних метрів нерухомості. А за період з лютого по листопад 4 будинки «Інтергал-Буд» отримали сертифікати про введення в експлуатацію, у 3 будинках триває заселення мешканців. 

Анна Лаєвська також повідомила про участь компанії у програмі пільгового іпотечного кредитування «єОселя». У жовтні «Інтергал-Буд» долучилась до цієї державної ініціативи. Наразі на розгляді декілька угод щодо купівлі квартир у проєктах компанії в рамках «єОселя». 

Нагадаємо, що учасники програми можуть обрати собі житло з-поміж пропозицій в житлових комплексах «Нивки-Парк», «Причал 8», «Сирецькі сади», «Академ Квартал» та «Озерний гай Гатне», розташованих в столичному регіоні. А також у комплексах «Інтергал-Буд» у Львові (ЖК «Залізна вода»), Чернівцях (ЖК «Київський») та Житомирі (ЖК River City).