«Інтергал-Буд» фіксує курс на рівні 34 грн

Інтергал-Буд

Компанія «Інтергал-Буд» робить крок на зустріч українцям, які прагнуть покращити свої житлові умови або зберегти грошові накопичення, та пропонує фіксований курс на рівні 34 гривень за 1 долар США при купівлі об'єктів житлової чи комерційної нерухомості, а також при замовленні ремонту квартир від забудовника. 

Пропозиція діє у разі придбання квадратних метрів на умовах повної оплати або розтермінування строком на 3 місяці з першим внеском від 50%. При замовленні ремонту — за 100% оплати одночасно з квартирою. Фіксований курс також розповсюджується на купівлю житла в іпотеку.

За фіксованим курсом 34 гривні інвестор може придбати квартиру, комерційну нерухомість, паркомісце або комору в усіх житлових комплексах від компанії «Інтергал-Буд», що зараз у продажу. Окрім того, забудовник пропонує додаткову знижку 3% для внутрішньо переміщених осіб. Пропозиція розповсюджується на купівлю квартир, паркомісць чи комор на умовах повної оплати або розтермінування на 3 місяці з першим внеском від 50%.

Деталі акції ви можете дізнатись у відділах продажів проєктів та Центральному відділі продажів компанії, який розташований у бізнес-центрі М8 за адресою місто Київ, вул. Князів Острозьких, 8б (Московська, 8б).