Будинки № 22–25 та № 30 в «Русанівській Гавані» отримали поштові адреси 

ЖК Русановская Гавань

У такі дні ми особливо любимо свою роботу, адже сьогодні «Ковальська» інформує своїх клієнтів про подолання чергового важливого етапу. Будинки № 22–25 та № 30 з паркінгами в ЖК «Русанівська Гавань» отримали поштові адреси — відповідно № 8 та № 13 на вул. Микільсько-Слобідська.

Це важливий крок на шляху клієнта до статусу повноцінного власника. Уже позаду отримання сертифікату готовності будинків від ДІАМ (державної інспекції архітектури та містобудування). А тепер, коли на зміну тимчасовим будівельним адресам прийшли постійні поштові, попереду підготовка технічних паспортів нерухомості та підписання договорів купівлі-продажу в нотаріуса.

Щодо оформлення права власності на квартири, нежитлові приміщення та машино-місця в даних будинках ми повідомимо окремою новиною.

Нагадаємо, саме завдяки «Ковальській» будівництво успішно доведено до кінця й наразі тривають відповідні процедури з оформлення документів.

Усіх, хто мріє пришвартуватися в тихій і спокійній «Русанівській Гавані», ми чекаємо в офісі з продажу, що на вул. Євгена Маланюка (Сагайдака), 101Ш.

У будні працюємо з 10:00 до 17:00, субота та неділя — вихідні.