«Ковальська» відновлює роботи на будмайданчиках 

«Ковальська»

Промислово-будівельна група «Ковальська» відновлює роботи на власних будівельних майданчиках в столиці.

Вже розпочато роботи на об’єктах по вулицях Драгоманова, Березняківській та Вавілових. Запущена робота будівельних кранів, монолітні та фасадні роботи. З 9 травня відновлюються будівельні роботи на об’єктах Crystal Park Tower та Unit.City.

«Ринок нерухомості дуже чутливий до всіх потрясінь, але без великого бізнесу економіку не відновити. Тому слідом за поступовим відновленням роботи на промислових активах, ми запустили одразу всі будівельні майданчики в Києві», — коментує генеральний директор групи «Ковальська» Сергій Пилипенко.

«Ковальська» присутня на будівельному ринку України з 1956 року. Об'єднує понад 20 підприємств у сфері видобутку сировини, виробництва будівельних матеріалів та девелопменту. Продукція представлена брендами «Бетон від Ковальської», Avenue, Siltek та іншими.

Підприємства «Ковальської» знаходяться у Київській, Житомирській, Львівській, Херсонській та Чернігівській областях. Загальна кількість працівників понад 5 тисяч.

Крім промислових активів, «Ковальська» займається будівництвом житлових об'єктів у Києві. У портфелі девелопера – 20 завершених житлових проектів.