Central Tower в UNIT.Home введено в експлуатацію

UNIT.Home

Святкуємо новий старт! Central Tower в UNIT.Home офіційно введено в експлуатацію — і це справжній game changer.

В чому його особливість?

  • Унікальний фасад з живими деревами - Ексклюзивний дизайн, який виділяється серед інших, пропонує натхненний і якісний підхід до вашого життя прямо з порогу.
  • Літні приміщення нового покоління - Забезпечують максимальний комфорт і простір завдяки зручним лоджіям, балконам і терасам. Немов ковток свіжості у вашому домі!
  • Ідеальне розташування - Central Tower розташований в самому серці UNIT.Home, r гарантує безпеку і комфорт у пішохідній зоні без автомобілів.
  • Підземний паркінг - Забудьте про проблеми з паркуванням завдяки зручному і безпечному підземному паркінгу.
  • Просторе лобі - Найбільше лобі в житловій частині наразі з площею 120 м². Головний хол з відкритим простором та правильними геометричними формами. Цілісний сучасний інтер'єр із застосуванням екологічних матеріалів, який використовують у провідних житлових комплексах Європи. Для комфорту наших мешканців ми сформували зону відпочинку з крісел українського бренду NOOM, який вже встиг стати культовим в Європі. Ці крісла відзначені премією Red Dot (свого роду Оскар у світі предметного дизайну). Всі меблі виконані на замовлення і саме українськими виробниками 🇺🇦
  • Ексклюзивність та комфорт - У Central Tower всього 65 квартир на 16 поверхах, що забезпечує ексклюзивність та низьку щільність сусідів.
  • Без затримок з ліфтами - З трьома ліфтами на всього 65 квартир, ви ніколи не стикнетеся з очікуванням.

Довідка СтройОбзор: Новобудова бізнес класу ЖК UNIT.Home розташована вул. Сім'ї Хохлових, 8. ЗАБУДОВНИК - КАН Девелопмент. АДРЕСА - вул. Сім'ї Хохлових, 8. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - ДорогожичіЛук'янівська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-9, 16, 20, 24-25; 9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.