City One Development спільно з БФ «УНІТА» продовжують допомагати деокупованим громадам

City One

Понад 80 тонн гуманітарної допомоги прифронтовим деокупованим громадам Херсонської області доставила та передала столична девелоперська компанія City One Development разом з благодійним фондом Валерія Кодецького «УНІТА».

Жителі звільнених територій Херсонщини отримали 4500 продуктових наборів, а також засоби індивідуальної гігієни для дорослих та дітей.

Для потреб Херсонської області супроводжено 8 карет швидкої допомоги, одну з яких передано до Білозерської районної лікарні. Разом зі швидкою медикам передали генератори та 1000 наборів ліків для первинної допомоги.

Гуманітарний конвой із допомогою відвідав деокуповані населенні пункти: Олександрівку, Білозерку, Дніпровське, Чорнобаївку, Станіслав, Широку Балку, Миролюбівку та інші.

З початку повномасштабного вторгнення компанія City One Development спільно з благодійним фондом «УНІТА» системно допомагає постраждалим та звільненим громадам, лікарням, ЗСУ та силам тероборони.

Інформаційна довідка: City One Development – інвестиційно-девелоперська компанія, що реалізує комплекс послуг в області створення та розвитку об’єктів нерухомості. Серед проєктів компанії у столиці «Новопечерські Липки», «Бульвар Фонтанів», «Святобор Park Resort». Портфель реалізованих проєктів налічує понад 900 тис.кв.м, на етапі будівництва – 600 тис. кв. м.

Благодійний фонд «Громадянської солідарності УНІТА» був створений у 2015 році за ініціативи Валерія Кодецького, власника та президента компанії City One Development. Місія фонду – цільова допомога людям та громадам України, реалізація проєктів медичної та соціальної підтримки. Більше про діяльність Фонду за посиланням на офіційній сторінці у Facebook: