Cтарт продажів у 9 будинку ЖК Great

ЖК Great

У багатофункціональному житловому комплексі комфорт-класу Great, що зводиться на березі Дніпра в Дарницькому районі Києва, почалися продажі квартир у 9-му будинку.

Будинок знаходиться на завершальній стадії будівництва, як і більшість будинків житлового комплексу. У продажу знаходяться однокімнатні квартири площею від 45,73 до 58,49 м2, двокімнатні від 68,59 до 87,92 м2, трикімнатні площею від 87,96 до 99,29 м2. Також на верхніх поверхах знаходяться двоповерхові пентхауси, площею від 86,34 до 193,66 м2. Частина з квартир – видові, з вікон яких можна побачити мальовничий Дніпро та схили правого берега.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great на перетині Дніпровської набережної та вулиці Здолбунівської передбачає будівництво 13 будинків, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Сьогодні на різних етапах одночасно триває спорудження 10-ти з них, а перші три були введені в експлуатацію у вересні 2021 року. Це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, однією з головних особливостей якого є розташування на першій лінії лівого берега Дніпра. Відстань до води складає лише 90 метрів, завдяки чому з панорамних вікон квартир відкривається дивовижний краєвид, який ніколи не закриють інші новобудови.. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.