Хід будівництва житлового комплексу Creator City у листопаді 2020

В першому будинку житлового комплексу Creator City, який зводиться в Шевченківському районі Києва, тривають будівельні роботи. Зокрема, вже повністю завершено монолітний каркас будівлі та монтаж сходових маршів і майданчиків. Це дозволило розпочати наступний етап – облаштування покрівлі.

Тим часом, мулярі продовжують працювати над зведенням зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок будинку. Обидва види робіт ведуться вже на 18-му поверсі.  

Відеоогляд інфраструктури навколо ЖК Creator City

Довідка СтройОбзор: ЖК Creator City від компанії «Креатор-Буд» - це багатофункціональний житловий комплекс бізнес-класу, який зводиться на вулиці Дегтярівській, 17-19 на столичній Лук’янівці. Масштабний проект формату «місто в місті» включає в себе 8 будинків висотою від 16 до 24 поверхів, з панорамних вікон яких відкриватиметься чудовий краєвид на власний ландшафтний парк площею 2 га із водоймою. Також на закритій території, спроектованій згідно концепції «двір без авто», передбачено всю необхідну інфраструктуру: дитячий садок, спортивний комплекс з басейном, супермаркет, медичний центр, різнопланові зони відпочинку, дитячі та спортивні майданчики тощо. На перших поверхах будинків розмістяться комерційні приміщення, а для автівок мешканців запроектовано дворівневий підземний паркінг з ліфтом.

Середня ціна - 38 100 грн/м2

92 просмотров