Хід будівництва житлового комплексу Great у 2021 році

Great

У житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, активно тривають будівельні роботи.

За рік закінчили і ввели в експлуатацію перші три будинки. Четвертий, п’ятий та шостий на початку року були на етапі монолітних каркасів. На сьогодні – на фінішній прямій. Тут вже закінчують оздоблювальні роботи. 

Максимально швидко виросли монолітні каркаси ще п’яти будинків – з дев'ятого по тринадцятий. В цих будинках активно триває влаштування цегляної кладки. На початковій стадії сьомий та восьмий будинки. Паралельно зводиться офісний комплекс. 

Подробиці про хід будівництва за рік ви можете дізнатися у наступному відео:

Довідка СтройОбзор: ЖК Great – це спільний проект забудовників IB Alliance та РІЕЛ, який передбачає будівництво багатофункціонального житлового комплексу комфорт-класу з 13 будинків на березі Дніпра, об’єднаних власною розвиненою інфраструктурою. Для мешканців запланований великий парк з ландшафтним дизайном, зонами відпочинку і прогулянковими алеями, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Запроектований двоповерховий торговельно-офісний комплекс та торговельно-сервісні об’єкти на перших поверхах. Передбачений власний дитсадок, початкова школа, міні-стадіон зі спортивною зоною, триповерховий офісний центр із окремим паркінгом. Для автовласників також запланований наземний і великий підземний паркінг із зарядками для електромобілів. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 24602 грн/м² ~ 934 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1233811 грн ~ від $ 46849. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева; підземна.