Хід будівництва ЖК «Нової Англії» лютий 2022

Нова Англія

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

  • Будинок «Лондон» (А-5) - Тривають роботи з армування та бетонування стилобатного паркінгу. Нагадаємо, що стилобатний паркінг, який знаходиться безпосередньо під будинками – забезпечений ліфтовим сполученням до житлових поверхів. 1, 2, 3 секції будинку - Продовжуються ремонтні роботи в приміщеннях, які відведені для консьєржів. Наразі будівельники влаштовують кахель на підлозі та штукатурять стіни. Також у секціях триває монтаж ліфтового обладнання MIZUI.
  • Будинок «Ньюкасл» (А-7) - 1 секція - До 21-го поверху секції завершено кладку міжкімнатних перегородок та вже розпочато робіти з влаштування кладки на покрівлі. Всередині будинку продовжуються роботи з встановлення лічильників води та сантехнічних лючків, а також проводиться монтаж квартирних дверей. Триває монтаж ліфтового обладнання, наразі йде монтаж направляючих. 2 секція - В секції завершено кладку міжкімнатних перегородок. Як і в 1 секції будівельники розпочали влаштування кладки на покрівлі. У секції встановлюються лічильники води, роботи виконано до 10 поверху. Також триває монтаж ліфтового обладнання MIZUI, наразі йде монтаж направляючих. 3 секція - Тут завершено кладку міжкімнатних перегородок з 2 по 7 поверх. Наразі роботи ведуться на -2, -1, 1 та з 8 по 10 поверх.Встановлення лічильників води та сантехнічних лючків в секції виконується з 2 по 10 поверх. Триває монтаж квартирних дверей, роботи виконано з 2 по 7 поверх.
  • Будинок «Лінкольн» (Б-5) - В усіх секціях будинку в підвальному приміщенні відбувається влаштування труб каналізації та водопроводу. 1 секція - Триває монтаж стінових модулів Royal House 19 поверху. Кладку міжкімнатних перегородок в секції виконано з 2 по 7 поверх, наразі роботи ведуться з 8 по 9 поверх. Влаштування системи труб каналізації проводиться до 17 поверху. 2 секція - У 2 секції розпочато монтаж стінових модулів Royal House 19 поверху. Завершено влаштування кладки міжкімнатних перегородок з 2 по 6 поверх. Продовжуються роботи на -2,-1 та з 7 по 9 поверх. Відбувається влаштування системи труб каналізації, наразі в роботі 13 поверх.
  • Будинок «Віндзор» (А-6) - 1 секція - Завершено монтаж стінових модулів Royal House 12 поверху. 2 секція - Триває монтаж стінових модулів Royal House 5 поверху.
  • Будинок «Ноттінгем» (Б-6) - З потеплінням активніше йдуть роботи з армування і бетонування вертикалу -1 поверху в 1 секції. А в другій – триває армування та бетонування вертикалу -2 поверху.
  • Будинок «Престон» (А-7) - Вже розпочато будівельні роботи по будинку «Престон» (А-7). Активно ведеться бетонування фундаментної плити. Зауважимо, що це завершальний, 14-й, будинок у комплексі. Наразі продажі будинку іще не стартували.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 40917 грн/м² ~ 1421 $/м².ЦІНА КВАРТИРИ - від 1174500 грн ~ от $ 40804. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2022. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.