Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» у лютому 2021

ЖК «Вежа на Ломоносова» у лютому 2021

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на в Голосіївському районі Києва, активно йдуть будівельні роботи. Станом на лютий, 2021 року котлован і буронабивні палі під будинок повністю влаштовані.  

Монолітна плита-ростверк влаштована на 92%. Також будівельники закінчують заливати горизонтальні і вертикальні несучі конструкції мінус другого поверху, де розташується паркінг.  Всього 8 відсотків залишилось до закінчення влаштування моноліту мінус першого поверху. Горизонтальні і вертикальні несучі конструкції залиті на 92%. 

Довідка СтройОбзор: «Вежа на Ломоносова» – це ЖК від BudCapital, який передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг на 91 місце, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка.