Київміськбуд відновив роботи на ЖК Абрикосовий

ЖК Абрикосовий

ХК “Київміськбуд” відновлює роботи на ЖК “Абрикосовий”, що будується на перетині вулиць Абрикосова і Жулянська у Голосіївському районі столиці. 

Будівельники проводять фасадні, електричні і сантехнічні роботи, облаштовують слаботочні мережі, виконують оздоблення місць загального користування (МЗК) та стяжку у квартирах. 

ЖК “Абрикосовий”

У продажу 2, 3 і 4+ кімнатні квартири від 73 кв.м, вартість квадратного метра від 31 229 грн/м², знижка 5% при повній оплаті. Також придбати нерухомість можна у розстрочку до червня 2023 року, перший внесок від 30%. 

Довідка СтройОбзор:  ЖК комфорт-класу «Абрикосовий»  - новобудова комфорту класу, який зводиться неподалік станції метро «Теремки» (15 хв пішки). Комплекс складається з трьох будинків по 26 поверхів із розвиненою власною інфраструктурою, на перших поверхах запроектовано комерційні приміщення, двір буде обладнаний сучасними ігровими та спортивними майданчиками, а також місцями відпочинку. Поряд з новим комплексом багато шкіл, дитсадків, спортивних клубів, торгово-розважальних центрів, парків та скверів. Забудовник  Київміськбуд . АДРЕСА -  вул. Жулянська . РАЙОН -  Голосіївський . МЕТРО -  Теремки . КЛАС -  комфорт. ПОВЕРХНІ - 26; 3 будинки. АКТИВНІСТЬ – будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ – відкрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита.