Компанія «Інтергал-Буд» створила експертну комісію для розслідування причин пожежі у ЖК «Нивки Парк»

ЖК Нивки-парк

У Києві на проспекті Перемоги, 67, у Святошинському районі, сталася пожежа у новобудові ЖК «Нивки Парк», де спалахнули електрощитові з 5-го по 16-й поверх. Компанія «Інтергал-Буд» вже створила експертну комісію для ретельного розслідування інциденту.  До її складу увійшли спеціалісти з пожежної безпеки та електричних мереж, найближчим часом вони мають визначити причини загоряння. 

«Забудовник проконтролює експлуатаційну компанію з метою виявлення проблем та недопущення таких інцидентів у майбутньому. Окрім цього, вже розпочата екстрена перевірка інших об’єктів та готується звіт щодо дотримання правил пожежної безпеки по кожному з них», - коментує комерційний директор Анна Лаєвська.

На сьогодні комісія розглядає декілька версій пожежі: самостійне втручання мешканців у мережу щитків; умисний підпал. До виявлення причин інциденту забудовник за власний кошт розпочав екстрений ремонт кабельної мережі, ремонт оздоблення місць загального користування, наведення загального порядку в самій будівлі. 

Екстрена евакуація проводилася силами охорони житлового комплексу, співробітниками ЖЕКу. Вони першими відреагували на задимлення у будівлі, почали тушити місця загоряння та викликали рятувальників.