Компанія «Ковальська» отримала сертифікат готовності для DOCK32

DOCK32

Шановні клієнти, краще слів зараз можуть говорити лише дії. Ми віримо в перемогу та робимо максимум для цього, не забуваючи про обов’язки перед вами.

По-перше, нагадуємо, що 21 лютого 2022 року «Ковальська» отримала сертифікат готовності для DOCK32 від Державної інспекції архітектури та містобудування України.

​​Найближчим часом чекаємо на присвоєння будинку поштової адреси, після чого почнемо підготовку документів для отримання права власності на квартири. Ми повідомимо про це окремо на сайті та в розсилці.

По-друге, раді повідомити, що озеленення території DOCK32 вже на фінішній прямій. Ми підходимо до цього процесу відповідально, тому що кожна рослина та дерево повинні не лише радувати око, а створювати атмосферу житлового комплексу.

Станом на 17 червня висаджено 6 видів дерев, понад 10 видів кущів і багаторічних рослин. З них наші фахівці сформували 28 квітників, розташованих по всій території об’єкта, в тому числі біля пісочниць та ігрових комплексів для дітей. Ви й не помітите, як з часом все це перетвориться на великий оазис, а для відпочинку на природі доведеться лише вийти з квартири на вулицю.

І головне — ми запрошуємо власників квартир у DOCK32 для отримання ключів, якщо ви ще цього не зробили. За посиланням знайдете необхідну інформацію.

Віримо в перемогу України, продовжуємо будувати та дякуємо вам за довіру!

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DOCK32. Забудовник - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - просп. Степана Бандери, 32д. РАЙОН - Оболонський. МЕТРО - Почайна.Поштова пл. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - підземна.