Компанія Stolitsa Group відновлює будівництво

Stolitsa Group

У складний період для наших інвесторів, розуміючи їх занепокоєння та ризики, та усвідомлюючи необхідність будівництва нового якісного житла, Stolitsa Group розробила план поновлення роботи компанії та з 12 травня 2022 року з урахуванням усіх заходів безпеки для співробітників та клієнтів відновлює свою діяльність. Головний офіс  почне працювати з 14 травня.

«Бенефіціари компанії, розуміючи важливість відновлення економічного розвитку України, схвалили наш план поновлення роботи. Ми поступово повертаємось до активності на наших будівельних майданчиках, починаючи з житлового комплексу Варшавський Плюс», – наголосив генеральний директор Stolitsa Group Едуард Соколовський.

Насамперед, компанія планує виконати всі взяті на себе зобов'язання перед інвесторами щодо введення в експлуатацію готових будинків Варшавський Плюс та добудови інших будинків Варшавський Плюс, на яких раніше було розпочато роботи.

Одночасно з відновленням будівельних робіт та виконанням зобов'язань перед інвесторами у Варшавський Плюс компанія також поновлює продаж квартир та офісів на Варшавський Плюс.

Наступним проєктом, на якому Stolitsa Group відновить будівництво та продаж, буде ЖК Варшавський 2.

Також компанія відновлює процеси з передачі квартир та реєстрації оформлення прав власності на раніше завершених об'єктах ЖК Seven, ЖК Галактика та ЖК Ліпінка.

Зазначимо, що у період після введення воєнного стану та тимчасового припинення будівельних робіт усі об'єкти Stolitsa Group перебувають під охороною. Усі роботи проводитимуться з урахуванням актуальних вимог щодо безпеки людей, особливостей воєнного стану та обмежень комендантської години у столиці.

Працівники Stolitsa Group активно брали участь у волонтерських ініціативах. «Stolitsa Group з першого дня війни активно допомагала волонтерським організаціям у забезпеченні киян харчуванням, речами та товарами першої потреби. Ми також допомагали зводити захисні та протитанкові барикади міста. Сьогодні компанія вже відновлює роботу та планує брати участь у проєктах відбудови житлового фонду та інфраструктури країни», – зазначила співзасновниця Stolitsa Group Владислава Молчанова.

Пов'язана зі Stolitsa Group мережа продуктових супермаркетів Novus постійно працювала і продовжує працювати, надаючи величезну підтримку людям у потребі. «Заснований Novus литовський благодійний фонд Food for Ukraine з початку війни привіз понад 900 000 кг харчових продуктів на суму понад 1 млн євро, які були розподілені серед найбільш соціально вразливих жителів Києва та Київської області», – зазначив бенефіціар компанії Stolitsa Group та Novus Раймондас Туменас (Raimondas Tumėnas).

На ТРЦ Retroville, який також пов'язаний із Stolitsa Group, наразі вже ведуться ремонтні роботи. Три чверті площ ТРЦ Retroville будуть відкриті для відвідувачів у серпні цього року, а решту площ поетапно відкриють у грудні 2022 року та березні 2023 року.

Віримо у перемогу України та продовжуємо працювати для забезпечення громадян комфортним та якісним житлом. Дякуємо нашим інвесторам за довіру.

Відбудуємо країну разом!