«Креатор-Буд» отримав три нагороди премії «Лідер року Новобудови»

«Креатор-Буд»

Компанія «Креатор-Буд» стала переможцем першої премії «Лідер року Новобудови». Зокрема, ЖК Creator City, який девелопер будує на столичній Лук’янівці, посів першу сходинку в номінації «Лідер переглядів» серед новобудов бізнес-класу. Багатофункціональний проект обійшов 385 інших претендентів та з початку року користується найбільшою популярністю серед аудиторії  у своєму сегменті. Загалом його переглянули понад 47,5 тисяч разів, що складає 2,38% від усіх переглядів новобудов бізнес-класу в Україні.

Переможцем номінації «Лідер переглядів» у сусідньому еліт-класі також став ЖК від «Креатор-Буд» – Krauss Gallery, який зводиться в самому центрі Києва. Протягом року його переглянули понад 71,5 тисяч разів (це 4,48% від усіх переглядів новобудов цього класу в Україні), що дозволило йому стати найпопулярнішим серед 286 житлових комплексів.

Крім того, нагородою відзначили і самого забудовника. «Креатор-Буд» посів другу сходинку в номінації «Лідер рейтингу девелоперів» за рівнем сервісу, отримавши 9 балів з 10 можливих. Загалом авторами рейтингу було проаналізовано 358 компаній.