Квартири в будинку «31» на Позняках доступні за програмою єОселя

31

Оформити заявку на отримання пільгового кредиту для придбання квартири в новому багатоквартирному будинку можна онлайн або особисто у офісах продажів «Ковальська».

Квартири в будинку «31» від «Ковальська» з правами власності доступні для придбання за умовами державної іпотечної програми єОселя. Пільговий кредит єОселя під 3% або 7% річних можуть отримати військовослужбовці, працівники медичної, освітньої галузі, а також ветерани, учасники бойових дій, ВПО та громадяни, які не мають власного житла, більшого за нормативну площу або 52,5 м² на особу та 21 м² на кожного наступного члена сім'ї.

Побудований Групою «Ковальська» монолітно-залізобетонний будинок «31» складається з двох секцій на 9 і 16 поверхів. Перспективна новобудова знаходиться на вул. Михайла Драгоманова, 31-з у Дарницькому районі Києва. Купити житло за державною програмою кредитування єОселя можна в першій, 16-поверховій, секції. На вибір покупців — квартири на 1, 2 та 3 кімнати. З вікон відкривається чудовий краєвид на місто, озеро та парк. Кожне помешкання має відкриті балкони та високі показники інсоляції. Квартири продаються без ремонту. 

Додатково:

Група «Ковальська» — великий виробник будівельних матеріалів та відомий столичний девелопер. Залізобетон і бетон, виготовлений на заводах Групи, використовувався для знакових споруд, зокрема для фундаменту на станції «Академік Вернадський» в Антарктиді, розбудови Термінала «А» в аеропорту «Київ» імені Ігоря Сікорського та інших. Серед флагманських брендів компанії — «Бетон від Ковальської», Avenue, Siltek.  Девелоперський напрямок Групи представлений об’єктами житлової та нежитлової нерухомості, зокрема кампусами B04 і B06 у UNIT.City,  комплексами Crystal Park Tower, «Русанівська Гавань», DOCK32 та низкою інших.

Для охочих оформити іпотеку єОселя на купівлю квартири, зокрема в будинку «31», діють такі умови: 

  • відсоткова ставка — 3% або 7%; 
  • максимальний строк кредиту — 20 років (на дату погашення іпотеки учаснику програми не має бути понад 70 років); 
  • мінімальний початковий внесок — 20%. 

Відсоткова ставка під 3% річних доступна окремим категоріям покупців. Серед них — військовослужбовці за контрактом, медики, педагоги й науковці. 

Подати заявку можна через застосунок Дія: у розділі «Послуги» обрати єОселя. Далі — вибрати з переліку свою пільгову категорію (якщо така є) і вказати сімейний стан.

Якщо ви офіційно одружені або в цивільному шлюбі, то для оформлення заяви знадобиться інформація про вашого партнера. Він має зчитати Дією QR-код з вашого застосунку або перейти за посиланням, яке ви йому надішлете, та заповнити дані про себе.

За вказаними даними Дія сформує вашу заяву. Перевірте інформацію та підпишіть через ДіяПідпис. Після цього заява надійде до обраних банків, а вже протягом доби ви отримаєте від них пропозиції кредитування.