Майбутні мешканці ЖК «Причал 8» відсвяткували Медовий Спас

Причал 8

14 серпня на території житлового комплексу «Причал 8» святкували Медовий Спас. Девелопер «Інтергал-Буд» влаштував гучне та яскраве дійство з розвагами, пригощаннями та подарунками. Гостями заходу стали майбутні мешканці комплексу та клієнти, які планують придбати житло в проєкті. Святкування пройшло на території набережної озера «Корольок», яку компанія наразі облаштовує для зручного користування мешканцями новобудови.    

Традиційно організатори свята потурбувалися, аби догодити розвагами як дорослим, так і малим гостям. Були тут і веселі ігри з аніматорами для найменших, й цікаві атракціони для старших: настільні ігри, креативні майстер-класи, конкурс для ерудитів, серед яких розіграли кілька десятків смачних медових подарунків.

Загальну атмосферу свята вловила знімальна група каналу «Київ», яка підготувала про захід сюжет:

Інформацію щодо придбання квартир у ЖК «Причал 8» можна отримати у відділі продажів за адресою: вул. Канальна, 8 або за телефоном (044) 232-93-17. Записатися на перегляд квартир з ремонтом можна у відділі продажів за телефоном або під час консультації. Графік переглядів: вівторок о 13:00, субота о 12:00 та 14:00, неділя о 13:00.