На сайті нових «Паркових Озер» впроваджено 3D-сервіс зі зручною системою підбору квартир

Интергал-Буд

Ультрасучасний інноваційний сервіс для покупців квартир, створений на базі новітніх високошвидкісних 3D-технологій, доступний відтепер і на сайті житлового комплексу «Паркові Озера».

«Інтергал-Буд» свідомо рухається до максимальної диджиталізації роботи компанії та пропонує своїм покупцям скористатися зручним онлайн сервісом підбору квартири. Такий сервіс вже впроваджений на сайтах житлових комплексів CITY HUB, SKY AVENUE, «Озерний гай Гатне», «Нивки-Парк» та «Теремки».

За допомогою нової технології покупець може:
•    Отримати максимальне наочне уявлення про архітектурні особливості проєкту;
•    Скористатися зручним пошуком з фільтрацією для підбору оптимальних варіантів квартир та комерційної нерухомості. Встановити всі необхідні параметри для пошуку — кількість кімнат, поверх, площу, розташування тощо;
•    Порівняти відібрані варіанти квартир за певними заданими параметрами й поділитися з усіма учасниками процесу онлайн, що значно спростить вибір;
•    Отримати максимально актуальну інформацію, адже система синхронізується з внутрішньою базою даних «Інтергал-Буд».

Проєкт реалізовано на базі технології FLAT.SHOW. Модуль демонструє швидку роботу, адаптується до різних пристроїв та легко інтегрується з уже наявними сайтами, що дозволяє швидке масштабування технології в рамках компанії.