Новини будівництва БФК INTERGAL CITY лютий 2022

БФК INTERGAL CITY 

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті БФК INTERGAL CITY (адреса: вул. Старонаводницька, 16Б) виконуються роботи:

  • На вежі «А» тривають роботи з цегляної кладки стін та влаштування отворів для обслуговування будівлі. Продовжуються роботи з встановлення укріплень для обслуговування фасаду будівлі (17%), а також металевих конструкцій верхніх поверхів (64%).
  • На вежі «Б» продовжуються роботи з цегляної кладки стін, монтаж навісних вентильованих фасадів (45%) та влаштування покрівлі (56%). Розпочато встановлення металевих конструкцій верхніх поверхів. Монтаж віконних алюмінієвих конструкцій виконано вже на 87%. Також на завершальному етапі роботи з влаштування отворів для обслуговування будівлі (91%).
  • На вежі «В» тривають роботи з влаштуванню покрівлі. Продовжуються роботи з освітлення фасаду (56%) та роботи з встановлення системи кондиціювання та вентиляції. Триває прокладання внутрішніх комунікацій (31%) та встановлення укріплень для обслуговування фасаду будівлі (93%).
  • На вежі «Г» завершуються монтаж навісних вентильованих фасадів (89%). Продовжуються роботи з освітлення фасаду, вже виконано понад 83% робіт, та роботи з встановлення ліфтів. Розпочато встановлення металевих конструкцій верхніх поверхів. Завершуються встановлення укріплень для обслуговування фасаду будівлі (86%).
  • На вежі «Д» закінчено монтажні роботи вертикальних елементів 21-го поверху. Розпочато монтаж навісних вентильованих фасадів.

 БФК INTERGAL CITY 

Довідка СтройОбзор: новобудова БФК INTERGAL CITY  - унікальне за своєю архітектурою місто майбутнього, яке не має аналогів в Україні. Багатофункціональний житловий комплекс матиме 5 веж поверховістю до 25 поверхів. ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд м.Київ. АДРЕСА - вул. Старонаводницька 16б. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Дружби народів. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 71075 грн/м² ~ 2584 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 3058000 грн ~ от $ 111200. ПОВЕРХОВІСТЬ - 10, 23, 25, 27; 5 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита, гаражі.