Новини будівництва “Урлівський-2” лютий 2022

ЖК УРЛОВСКИЙ-2

Як повідомили СтройОбзор у компанії Київміськбуд на об'єкті ЖК “Урлівський-2” продовжується зведення нового житлового комплексу у Дарницькому районі столиці, на перетині вулиць Клеманської і Сортувальної. 

  • У  будинку №1 виконується монтаж алюмінієвих фасадних конструкцій, монтаж вікон та балконів, виконують внутрішнє утеплення фасадів, балконів, холодних переходів. Проводяться роботи по облаштуванню цементно-піщаної стяжки, виконуються штукатурні роботи у місцях загального користування, проводиться розводка водопостачання, опалення, електрики по стяжці. 
  • У будинку №2 виконують монтаж вікон та балконів, проводяться роботи по облаштуванню цементно-піщаної стяжки та оздоблення місць загального користування. Виконується розводка внутрішніх мереж по стояках та поквартирна розводка. Виконується внутрішнє утеплення фасадів, балконів та холодних переходів.
  • У будинку №3 проводиться утеплення балконів та холодних переходів, виконується стяжка підлоги та штукатурні роботи. Ведуться роботи по облаштуванню внутрішніх мереж водопостачання та опалення, а також поквартирна розводка електрики та інженерних мереж.
  • У будинку №4 виконується монтаж вікон та облаштування стяжки підлоги, проводяться штукатурні роботи. Монтуються внутрішні мережі та виконується поквартирна розводка електрики, опалення, водопостачання. Проводиться утеплення балконів та холодних переходів.  
  • Ведуться роботи по паркінгу та стилобату у блоках №1 і №2, а також облаштування будівлі трансформаторної підстанції.

“Урлівський-2”

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК “Урлівський-2” – комплекс комфорт-класу, що складається з чотирьох 26-поверхових будинків. У стилобатній частині буде облаштовано закриту територію дворового простору, де розмістяться ігрові та спортивні майданчики, лаунж-зони та інші місця для приємного проведення часу і безпечного відпочинку. Також у ЖК запроектовані продуктові магазини, аптеки, кав’ярні, салони краси та інші нежитлові приміщення з різним соціально-побутовим призначенням. Комплекс матиме дворівневий паркінг, що дасть можливість втілити концепцію “двір без машин”. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Клеманська, 7. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Осокорки. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 26017 грн/м² ~ 926 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1745 809 грн ~ від $ 62 141. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна. ДІЄ АКЦІЯ - до 28.02.2022.