Новини будівництва ЖК «Будинок на Вавілових» березень 2023

Будинок на Вавілових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК «Будинок на Вавілових» виконуються роботи, зокрема: у секціях № 1 та № 2 повністю завершено монолітний каркас, зовнішні та внутрішні стіни зведені вже на 95 %, а також виконана половина всіх електромонтажних та сантехнічних робіт.

  • В секції № 1: розпочали монтаж дверних блоків; встановлювали віконні конструкції (виконано 75 % усіх робіт); влаштовували пиріг покрівлі; розпочали монтаж ліфтового обладнання Mizui та виконали його на 80 %.
  • У секції № 2: облаштовували покрівлю (виконано 55 % усіх робіт); розпочали монтаж ліфтового обладнання Mizui та виконали його на 50 %. 
  • У секції № 3: забетонували плиту перекриття над 24 поверхом; на 80 % заармували й забетонували вертикальні конструкції 25 поверху; зводили зовнішні та внутрішні стіни (виконано 43 % усіх робіт); виконували електромонтажні (43 %) та сантехнічні (25 %) роботи.

Будинок на Вавілових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинку на Вавілових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.