Новини будівництва ЖК Будинок на Вавилових лютий 2024

Будинок на Вавилових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Будинок на Вавилових виконуються роботи.

  • Секція 1 - Утеплили фасад 1-го поверху, Закрили технічні ніші дверцятами з 2-го по 8-й поверх, закінчили монтаж обладнання в електрощитовій.
  • Секція 2 - Встановили технічні дверцята з 2-го по 9-й поверх у місцях загального користування, закінчили оздоблення плиткою виходу на покрівлю, закінчили оформлення плиткою сходів з -1-го до 1-го поверху, монтували електричні щити й закривали їх дверцятами з 2-го по 9-й поверх, встановили на виходах на сходові марші алюмінієві двері з 2-го по 9-й поверх.
  • Секція 3 - Встановили систему дренажу кондиціонерів (к13) та кронштейни під кошики для них, змонтували склопакети на -1-му поверсі, продовжили облицювання плиткою стін з 15-го по 20-й поверх, закрили холодні переходи всіх секцій дверними конструкціями (з 2-го по 24-й поверх), закрили вузли інженерних комунікацій вогнетривким захистом з 19-го по 25-й поверх, у котельні змонтували тепломеханічну частину та вентиляцію, у насосній встановили обладнання й виконали його трубну обв’язку.
  • Стилобат - Провели систему димовидалення та вентиляції на -1-му поверсі, встановили автоматичну систему пожежогасіння, встановили двері та ворота, а також виконали шумозахист у трансформаторній підстанції, поклали другий шар гідроізоляції на покрівлі, під’єднуємо внутрішньобудинкові мережі до зовнішніх.
  • Також серед досягнень: Встановили підпірну стінку з боку вул. Щусєва. Підключення до зовнішніх мереж систем ВК (вода та каналізація) по вул. Щусєва. Підключення до зовнішніх мереж систем ВК (вода та каналізація) по вул. Житкова. Підключення до зовнішніх мереж систем ВК (вода та каналізація) на перетині вул. Щусєва та вул. Житкова

Будинок на Вавилових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинок на Вавилових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.