Новини будівництва ЖК «Будинок на Вавілових» серпень 2023

Будинок на Вавілових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК «Будинок на Вавілових» виконуються роботи. 

  • У стилобатній частині фахівці «Ковальської» виконували монтаж опалубки плити перекриття над −1 поверхом. У всіх секціях будинку монтували системи вентиляції та димовидалення на 1 поверсі, а також влаштовували стяжки на −1 поверсі.
  • У секціях № 1 і 2 завершили встановлення розподільчих колекторів, а також монтували риштування. До того ж у секції № 2: завершили роботи над стяжкою підлог із 7 до 9 поверху; влаштовували утеплення стін та вентиляційних каналів на покрівлі.
  • Роботи не вщухали й у секції № 3: виконували кладку з керамзитобетонних блоків; влаштовували гідроізоляційний шар на покрівлі; монтували віконні та дверні ПВХ-конструкції; встановлювали систему зливової каналізації на 25 поверсі.

Будинок на Вавілових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинку на Вавілових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.