Новини будівництва ЖК Crystal Park Tower грудень 2021

Crystal Park Tower

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Crystal Park Tower активними темпами завершуються фасадні роботи у всіх 4 секціях – виконано утеплення будинку, завершується монтаж фасадної плитки та віконних відкосів.  Виконується скління вхідних груп комерційних приміщень на 1 поверсі в секціях №1 та №4 – готовність понад 80%. Почато електромонтажні роботи з освітлення фасаду будинку. Продовжується монтаж конструкції скляного декоративного купола на стилобаті.  

Паралельно у коридорах, ліфтових зонах та зоні сходових клітин завершуються штукатурні роботи – готовність перевищує 85%. Монтаж вхідних дверей квартир виконано на 95%, а двері технічних приміщень, коридорів, тамбурів змонтовано на 85%. 

Внутрішні системи водопостачання змонтовано на 88%, а монтаж каналізаційних мереж – на 98%.   

Завершено роботи з влаштування труб опалення в котельній та монтажу протипожежного покриття вентиляційних систем у всіх секціях.   

В підземному паркінгу в зоні секції №2 завершено влаштування наливної підлоги. Утеплення стін в зоні в’їзду та виїзду з паркінгу виконано на 100%. 

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Crystal Park Tower  забудовник «Ковальська Нерухомість» АДРЕСА - просп. Перемоги, 42. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Шулявська. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 58000 грн/м² ~ 2182 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від  4264000 грн ~ від $ 160485. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 4-кв 2021. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня.ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.