Новини будівництва ЖК Crystal Park Tower квітень 2020

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК Crystal Park Tower хід будівництва повністю вийшов на рівень першого поверху!

Ми не зупиняємося і продовжуємо працювати! Йдемо чітко за планом, щоб закінчити будівництво вчасно і виправдати довіру інвесторів.

         

Так, у секції №1 відбувається армування, а у секції №2 триває бетонування вертикальних елементів першого поверху.

У секції №3 завершилося встановлення усіх вертикальних елементів на рівні першого поверху. У секції №4 роботи з армування та бетонування плити перекриття ведуться вже на 2 поверсі.

У паркінг-зоні №1 днями завершилася заливка плити перекриття першого поверху з використанням «Бетону від Ковальської» марки БСГ В30 (М400). Це високоякісний та дорогий клас бетону підвищеної міцності.

Новини будівництва ЖК Crystal Park березень 2020

Довідка СтройОбзор: Новобудова бізнес-класу Crystal Park Tower розташована за адресою м.Київ, просп. Перемоги, 42. в парку імені Пушкіна, в десяти хвилинах ходьби від ТРЦ SmartPlaza, продуктових гіпермаркетів, різноманітних кафе і ресторанів. Поруч знаходяться лікарні, аптеки, салони краси і магазини. Розвинена інфраструктура враховує всі можливі потреби резидентів Crystal Park Tower.

Середня ціна - 39 800 грн/м2