Новини будівництва ЖК DIADANS січень 2024

DIADANS

Як повідомили СтройОбзор у компанії ENSO на об'єкті ЖК DIADANS виконуються роботи:

  • Секція 1: Завершили монтаж склопакетів на 29-му поверсі. Ведуться роботи з встановлення металевого каркасу та мінеральної вати для навісного фасаду на 26-29 поверхах. Завершили роботи з монтажу керамогранітної плитки на 23-26 поверхах. Ведуться роботи по влаштуванню внутрішніх мереж водопостачання та каналізації. Продовжуються роботи по влаштуванню внутрішніх електричних мереж. Продовжуються роботи по влаштуванню вентиляційних мереж. Розпочато роботи по виготовленню та монтажу каркасу покрівлі декоративного елементу на покрівлі.
  • Секція 2: Продовжується монтаж склопакетів на 28-29 поверхах. Завершено роботи з встановлення металевого каркасу фасаду та мінеральної вати для навісного фасаду на 27-му поверсі. Продовжуються роботи з встановлення металевого каркасу фасаду та мінеральної вати для навісного фасаду на 28-29 поверхах. Завершено роботи з монтажу керамогранітної плитки на 26-29 поверхах. Завершено монтаж ліфтового обладнання двох останніх пасажирських ліфтів. Ведуться роботи по влаштуванню внутрішніх мереж водопостачання та каналізації. Ведуться роботи по влаштуванню внутрішніх електричних мереж. Ведуться роботи по влаштуванню вентиляційних мереж. Розпочато роботи по виготовленню та монтажу каркасу покрівлі декоративного елементу на покрівлі.

DIADANS

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DIADANS. Забудовник компанія ENSO. АДРЕСА - вул. Євгена Коновальця, 19. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Печерська. Палац Україна. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-17, 21, 23, 30; 9 секцій, 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.