Новини будівництва ЖК DIBROVA PARK листопад 2023

DIBROVA PARK

Як повідомили СтройОбзор в компанії IB Alliance на об'єкті ЖК DIBROVA PARK виконуються роботи:

  • Будинок 5 - Влаштування покрівлі виконано на 92%. Влаштування віконних блоків виконано на 99%. Встановлення дверних блоків виконано на 42%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 65%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 93%. Влаштування ліфтів виконано на 97%.
  • Будинок 6 - Влаштування покрівлі виконано на 90%. Влаштування віконних блоків виконано на 99%. Встановлення дверних блоків виконано на 41%. Влаштування внутрішніх інженерних систем виконано на 64%. Зовнішнє оздоблення фасаду виконано на 90%. Влаштування ліфтів виконано на 96%.
  • Будинок 9 - Влаштування каркасу будівлі на рівні 25 поверху. Кладка стін та перегородок на рівні 14-21 поверху. Влаштування віконних блоків виконано на 28%.

DIBROVA PARK

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК DIBROVA PARK . Забудовник  IB Alliance . АДРЕСА - вул. Північно-Сирецька. РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 23,26; 10 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева.