Новини будівництва ЖК ECO DREAM червень 2022

ЖК ECO DREAM

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Центробуд» на об'єкті ЖК ECO DREAM продовжується будівництво:

  • Секція 1: Влаштування залізобетонного каркасу завершено в повному обсязі; Завершені роботи з влаштування цегляної кладки на десятому, одинадцятому та тринадцятому поверхах з керамічних блоків марки 2НФ. Продовжуються роботи з влаштування цегляної кладки дванадцятого, чотирнадцятого, п’ятнадцятого, шістнадцятому, технічному поверхах та покрівлі з керамічних блоків марки 2НФ.
  • Секція 2: Цегляна кладка дванадцятого, чотирнадцятого поверху та покрівлі виконана в повному обсязі; Ведуться роботи з влаштування цегляної кладки на п’ятнадцятому та технічному поверхах з керамічних блоків марки 2НФ. Монтуються вікна марки REHAU на чотирнадцятому, п’ятнадцятому та шістнадцятому поверхах; Завершені роботи з монтажу ліфтів; Паркінг: Продовжується розробка котловану; Виконуються роботи з влаштування бетонної підготовки паркінгу

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК ECO DREAM. Забудовник компанія «Центробуд». АДРЕСА - вул. Мальовнича. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Житомирська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.