Новини будівництва ЖК Family&Friends жовтень 2022

Family&Friends

Як повідомили СтройОбзор у компанії Geos на об'єкті ЖК «Family&Friends» проводяться роботи по благоустрію території.

  • Секція Б - Встановлюються віконні конструкції. Проводяться роботи по монтажу ліфта. Проводяться роботи по монтажу електричних стояків. Ведуться роботи по утепленню фасаду. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання на рівні 24 поверху і на 1 поверсі в нежитловіх приміщеннях. Проводиться поквартирне розведення електрики на рівні 24 поверху і на 1 поверсі в нежитлових приміщеннях. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 19 поверху. Проводяться роботи по тинькуванню місць загального користування на рівні 16 поверху. Встановлюються протипожежні двері в місцях загального користування.
  • Секція Ж - Ведуться роботи по утепленню фасаду. Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться з 20 по 25 поверх. Проводяться роботи із влаштування піщано-цементної стяжки на рівні 13 поверху.
  • Секція М - Влаштування зовнішніх і внутрішніх стін ведеться з 20 по 25 поверх. Проводиться монтаж каналізаційних стояків. Проводиться поквартирне розведення опалення та водопостачання. Проводиться поквартирне розведення електрики.

Family&Friends

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Family&Friends». Забудовник компанія Geos. АДРЕСА - вулиця Новополева, 2. РАЙОН - Солом'янський. МЕТРО - Берестейская. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25 поверхи. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева.