Новини будівництва ЖК Forward жовтень 2022

ЖК Forward

Як повідомили СтройОбзор в корпорації РІЕЛ, будівництво ЖК Forward продовжується:

  • В секції «Б» майстри закінчують облаштування фасаду, змонтували усі вікна, завершили розведення електричних мереж до п’ятого поверху. Паралельно триває виконання стяжки у квартирах та місцях загального користування, виконуються штукатурні роботи в МЗК, внутрішні мережі опалення та водопостачання готові з верхнього до другого поверху, тривають дахові роботи.
  • В секції «А» завершено штукатурення місць загального користування, виконується оздоблення. Також облаштовано стяжку та ліфтове обладнання. Фасадні роботи завершено.
  • У паркінгу триває облаштування мереж вентиляції та димовидалення, виконується мурування цегляних перегородок та підготовка до облаштування в’їзду-виїзду, проводяться роботи з облаштування гідроізоляції.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Forwar. Забудовник корпорація РІЕЛ. АДРЕСА - вул. Маршала Рибалко, 5а. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Лук'янівська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11; 1 будинок. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, відкрита.