Новини будівництва ЖК "Голосіївський" лютий 2022

Голосіївський

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Інтергал-Буд» на об'єкті ЖК «Голосіївський» (адреса: вул. Васильківська, 37) виконуються роботи:

Будинок 1  - Секція 1: виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів монолітного каркаса 19-го поверху. Влаштування цегляної кладки виконано з підвального по 7-й поверх, проводяться роботи на 8-му, 11-му, 12-му, 14-му поверхах. Монтаж вікон виконано з 2-го по 7-й поверх, проводиться монтаж на 8-му поверсі. Тинькування виконано на 4-му поверсі, ведуться роботи на 5-му, 6-му поверхах. Секція 2: виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів монолітного каркаса 20-го поверху. Влаштування цегляної кладки виконано з підвального по 7-й поверх, проводяться роботи на 8-му, 11-му, 12-му, 14-му поверхах. Монтаж вікон виконано з 2-го по 7-й, проводиться монтаж на 8-му поверсі. Влаштування штукатурки виконується на 5-му поверсі. Секція 3: виконуються роботи з влаштування плити перекриття монолітного каркаса над 20-м поверхом. Влаштування цегляної кладки виконано з підвального по 10-й поверх, проводяться роботи на 11-му, 12-му, 14-му поверхах. Монтаж вікон виконано з 1-го по 7-й, проводиться монтаж на 8-му поверсі. Влаштування штукатурки виконують на 4-му поверсі. В усіх трьох секціях виконуються роботи з влаштування внутрішньої інженерії (доштукатурний комплекс робіт по електриці та вертикальні стояки систем опалення, водопроводу та каналізації).

Будинок 2  - Виконуються роботи з влаштування вертикальних елементів цокольного поверху та гідроізоляції підвального поверху.

Паркінг - Роботи з розробки котловану виконано вже на 70%. Продовжуються роботи з влаштування шпунтового огородження котловану - 20%.

Зовнішні мережі - Продовжуються роботи з влаштування внутрішньомайданчикових мереж водопроводу та каналізації – 50%. Також розпочато роботи з прокладання внутрішньомайданчикових мереж електрики – 20%.

Голосіївський

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Голосіївський» проєкт бізнес-класу компанії «Інтергал-Буд». На території 1,1398 га зведуть 2 будинки висотністю у 25 поверхів. Розташований об’єкт в одному з найрозвиненіших та найзеленіших районів Києва — Голосіївському. АДРЕСА - вул. Васильківська, 37. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 53710 грн/м² ~ 1953 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1632000 грн ~ від $ 59345. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ПАРКОВКА - підземна.