Презентація ЖК "Голосіївський" жовтень 2021

ЖК "Голосіївський" жовтень 2021

Сучасне життя диктує свої правила та ритми. Саме тому Інтергал-Буд створив місце, де кожен зможе відчути себе водночас і в епіцентрі подій, і в безпеці від зовнішніх факторів — Житловий комплекс "Голосіївський".

Головні переваги комплексу:

  • Інфраструктура. Найбільші об‘єкти — парки «Голосіївський» та «ВДНХ», а також навчальні заклади. І все це у пішій доступності.
  • Комфорт. Затишні та розкішні лобі створять атмосферу для вас і ваших гостей, а консьєрж-сервіс надасть якісного та нового рівня життя.
  • Безпека. Про це подбає система «розумний будинок» компанії Ajax та відеоспостереження комплексу 24/7.
  • Свобода. Green zone, дитячі майданчики та ландшафтне озеленення — реально, завдяки концепції двір без машин.
  • «СПА» для авто. Багаторівневий паркінг та місця для підзарядки електрокарів подбають про безпеку та комфорт вашого залізного коня.
  • Спокій. Перша асоціація до слова «ремонт» — «стрес».Архітектори про все потурбувались та створили готові дизайнерські рішення: скандинавський, сучасна класика та мінімалізм. Ви зможете обрати стиль, який відповідає вашим смакам та ритму життя.
  • Захист та примноження. ЖК «Голосіївський» ідеальний, як для життя, так і для інвестицій. Житло бізнес-класу під оренду гарантує стабільний дохід, за експертною оцінкою — 12-14% річних у доларовому еквіваленті.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «ГОЛОСІЇВСЬКИЙ» забудовник Інтергал-Буд. АДРЕСА - вул. Васильківська, 37. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 41183 грн/м² ~ 1566 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1315800 грн ~ від $ 50046. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ПАРКОВКА - підземна.