Новини будівництва ЖК Great березень 2024 (відео)

Great

Як повідомили СтройОбзор у компанії IB Alliance у житловому комплексі Great, який зводиться в Дарницькому районі Києва компаніями IB Alliance та РІЕЛ, продовжуються будівельні роботи.

  • В 7 будинку монолітний каркас готовий на половину, сходові марші виконали на 25%. Будівельники почали влаштовувати цегляну кладку, готово 10%. У восьмому будинку монолітний каркас готовий на 80%. Сходові марші готовіі на 50%, цегляна кладка виконана на 35%. В 9 будинку на 60% змонтували ліфти. Вхідні двері влаштовані на 20%. 
  • В 10 будинку на 97% виконана цегляна кладка. На 90% влаштовані склопакети. Дахові роботи виконані на 80%, а фасадні роботи готові на 45%. Почали робити стяжку, готово 15%. В 11 будинку закінчують дахові роботи, на 40% готові фасади.
  • В 12 будинку дахові роботи виконані на 95%, і на 98% готова стяжка. Фасадні роботи майже фіналізовані. Вхідні двері влаштовані на 35%, місця загального користування оздобили на 25%. Ліфти змонтовані на 15%. В 13 будинку закінчують влаштовувати дах. Стяжка виконана на 98%, фасад майже закінчили. Оздоблювальні роботи в місцях загального користування виконані на 35%. Вхідні двері змонтували на 40%. Почали монтувати ліфти.
  • Оздоблення території всього комплексу готово на 55%. 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Great. Забудовник IB Alliance. АДРЕСА - Дніпровська Набережна. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - СлавутичОсокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 13 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКУВАННЯ - наземна, багаторівнева; підземна.