Новини будівництва ЖК Greenville на Печерську жовтень 2022

ЖК Greenville на Печерську

Як повідомили СтройОбзор у компанії Greenville на об'єкті ЖК Greenville на Печерську виконуються роботи:

  • Секція 4 - Триває  влаштування системи вентиляційного фасаду. Виконано влаштування квартирних дверей з 11 по 14 поверхи. Завершено встановлення дверей на холодних переходах з 2 по 14 поверхи. Виконано облицювання плиткою підлоги в місцях загального користування з 2 по 14 та на  16 поверхах. Завершено монтаж пасажирського ліфту.
  • Секція 5 - Триває  влаштування системи вентиляційного фасаду. Завершено влаштування мокрого фасаду на покрівлі без нанесення фактури. Виконано влаштування системи опалення на 15, 22-23 поверхах. Завершено влаштування стяжки в квартирах та місцях загального користування на 15, 22-23 поверхах. Виконано влаштування металевих огороджень лоджій з 2 по 23 поверхи. 
  • Секція 6 - Завершено влаштування вертикальних елементів на рівні  -1 поверху. Завершено влаштування плити перекриття на рівні 1 поверху. Виконається влаштування вертикальних елементів на рівні 1 поверху. 
  • Паркінг - Виконується влаштування монолітних ростверків.

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК Greenville на Печерську. Забудовник Greenville. АДРЕСА - пер. Новопечерский, 5. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Печерська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 11-25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - наземна, багаторівнева, підземна.