Новини будівництва ЖК "Illinsky house" серпень 2022

ЖК Illinsky House 

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на будмайданчику ЖК Illinsky House тривають роботи:

  • Будинок 1 - Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на понад 40%. Роботи з освітлення фасаду підходять до фіналу. Його готовність 95%. Тривають роботи з влаштування «мокрого» фасаду, виконано понад 20% робіт. Добігає до кінця й штукатурення стін, виконано 80% робіт. Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та пожежного захисту, слабострумних мереж та ліфтового обладнання виконані на понад 90%. Завершуються й роботи з влаштування стяжок. В процесі роботи з встановлення помпової станції. Готовність робіт — 85%. Готовність робіт з монтажу інженерних люків складає понад 65%. Стартували роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів й кошиків під кондиціонери.
  • Будинок 2 - Стартували роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду. Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів, виконано на 25%. Освітлення фасаду виконане на 70%. Встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту та слабострумних мереж виконане на 90%. Тривають роботи з пусконалагодження ліфтового обладнання. Влаштування стяжок на фінішній прямій й становить понад 90%. Влаштування штукатурки триває, готовність майже 60%. Стартували роботи з влаштуванню закладних деталей огороджень балконів.
  • Паркінг - Монтаж систем спринклерного пожежогасіння на фінішній прямій та становить 90%. Монтаж систем димовидалення виконаний на 80%.
  • Зовнішні мережі - Роботи з встановлення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконані на 90%. Також завершуються роботи з встановлення зовнішніх мереж теплопостачання.

ЖК Illinsky House 

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Illinsky House. Забудовник Альянс Новобуд. АДРЕСА - вул. Наб.-Хрещатицька, 21.РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Поштова пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-8; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.