Новини будівництва ЖК "Illinsky house" вересень 2022

ЖК Illinsky House

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на будмайданчику ЖК Illinsky House тривають роботи:

  • Будинок 1 -Роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду виконані на понад 45%. Роботи з освітлення фасаду підходять до фіналу —  готовність 98%. Тривають роботи з влаштування «мокрого» фасаду, виконано понад 30% робіт. Добігає до кінця й штукатурення стін, виконано 85% робіт. Роботи з встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання та пожежного захисту, слабострумних мереж та ліфтового обладнання виконані на понад 95%. Завершуються роботи з влаштування стяжок. Готовність робіт з монтажу інженерних люків складає понад 70%. Ведуться роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів й кошиків під кондиціонери.
  • Будинок 2 - Ведуться роботи з влаштування навісного вентильованого фасаду. Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів, виконано на 30%. Освітлення фасаду виконане на 75%. Встановлення систем опалення й водопроводу, електропостачання, пожежного захисту та слабострумних мереж виконане на 90%. Тривають роботи з пусконалагодження ліфтового обладнання. Влаштування стяжок на фінішній прямій й становить понад 95%. Влаштування штукатурки триває, готовність понад 75%. Активно ведуться роботи з влаштування закладних деталей огороджень балконів.
  • Паркінг - Монтаж систем спринклерного пожежогасіння на фінішній прямій та становить понад 90%. Монтаж систем димовидалення виконаний на 85%.
  • Внутрішній двір (стилобатна частина) - Завершено роботи з влаштування гідроізоляції.
  • Зовнішні мережі - Роботи з встановлення зовнішніх мереж водопостачання та каналізації виконані на 90%. Також завершуються роботи з встановлення зовнішніх мереж теплопостачання.

ЖК Illinsky House

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Illinsky House. Забудовник Альянс Новобуд. АДРЕСА - вул. Наб.-Хрещатицька, 21.РАЙОН - Подільський. МЕТРО - Поштова пл. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 5-8; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.