Новини будівництва ЖК KRONA PARK II вересень 2022

ЖК KRONA PARK II

Як повідомили СтройОбзор в компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК KRONA PARK II виконуються роботи:

  • Будинок 3 - Роботи по влаштуванню монолітного каркаса на фінальній стадії, роботи виконані майже на 100%. Роботи зі зведення стін та перегородок виконані на 85%.
  • Будинок 4 - Роботи з влаштування вертикальних елементів на рівні 10-го поверху виконані на 85%. Ведуться роботи з влаштування стін та перегородок. Готовність — 20%.
  • Будинок 6 - Майже завершені роботи з влаштування віконних конструкцій. Готовність понад 90%. Роботи зі встановлення протипожежних систем виконані на понад 70%, слабострумних систем на понад 85%. Роботи з встановлення стяжок виконані на понад 95%. На фінальній стадії роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Тривають роботи з влаштування «мокрих» фасадів. Готовність понад 35%.
  • Будинок 7 - Роботи з влаштування покрівлі майже завершені. Монтаж віконних конструкцій добігає кінця й становить понад 95%. Тривають роботи з влаштування опалення, водопроводу та каналізації. Протипожежні системи встановленні на майже 50%, а слабострумні системи на понад 80%. Металеві огородження балконів виконані на понад 90%. Влаштування стяжок виконане на понад 45%.
  • Будинок 8 - Активно ведуться роботи з влаштування вертикальних елементів 9-го поверху першої секції. Готовність — 50%. Роботи з влаштування плити перекриття на рівні 9-го поверху другої та третьої секцій виконані на 85%.
  • Будинок 9 - Виконано 30% робіт з влаштування плити перекриття 11-го поверху.
  • Будинок 10 - Ведуться роботи по влаштуванню вертикальних елементів 10-го поверху. Готовність — 40%. 
  • Будинок 12 - Завершені роботи з влаштування пальового поля. Ведуться роботи з влаштування плитного ростверку Секції 2. Готовність — 95%. Активно ведуться роботи з влаштування вертикальних елементів цокольного поверху. 
  • Будинок 14 - Роботи з влаштування випробувальних паль виконані на понад 70%.

ЖК KRONA PARK II

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК KRONA PARK II. Комплекс бізнес-класу, який будується за принципом «місто у місті». В KRONA PARK II зведуть 16 будинків та забезпечать всією необхідною інфраструктурою. ЗАБУДОВНИК - Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 8-10, 12-14, 17. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита від авто. ПАРКОВКА - стоянка, наземна багаторівнева.