Новини будівництва ЖК «Лавандовий» червень 2023

ЖК «Лавандовий»

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК «Лавандовий» виконуються роботи:

  • Будинок 1 - Роботи з влаштування покрівлі тривають. Роботи з влаштування мокрого фасаду виконані на 90%. Триває монтаж клінкерної плитки. Тривають роботи з влаштування стяжки та бетонування плити паркінгу. Також в процесі оздоблювальні роботи та монтаж технічних дверей.
  • Будинок 2 - Роботи з влаштування покрівлі виконані на 90%. Ведуться роботи з влаштування фасадів. Готовність 60%. Проводяться роботи з влаштування зовнішніх та внутрішніх інженерних мереж, влаштування підпірних стін вхідних груп. Частково встановлені секції огородження балконів. Встановлені мансардні вікна.
  • Загальнопроєктні роботи - Проводиться планування території внутрішнього двору. Виконуються підготовчі роботи: переміщення матеріалів, механізмів та обладнання, вивезення сміття тощо.  

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Лавандовий». ЗАБУДОВНИК - компанія Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 3. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.