Новини будівництва ЖК «Лавандовий» серпень 2022

ЖК «Лавандовий»

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК «Лавандовий» виконуються роботи:

Будинок 1

  • Роботи зі зведення стін та перегородок на фінішній прямій. Покрівлю влаштовано майже на 50%. Віконні конструкції також встановлені на 50%, а вітражні конструкції на 20%.
  • Роботи з влаштування «мокрих» фасадів тривають. Готовність понад 30%. Стартував монтаж металевих огороджень балконів (виконано 18%), а монтаж металевих огороджень сходових майданчиків холодних переходів виконаний на 45%.
  • Роботи зі встановлення систем опалення, водопроводу та каналізації виконані на понад 60%. Системи електропостачання прокладені на понад 30%, протипожежного захисту майже на 60%, а слабострумневі мережі майже на 60%.
  • Монтаж ліфтового обладнання виконаний майже на 40%. Стяжка готова на понад 40%. Монтаж обладнання помпової станції становить 90%, а монтаж обладнання ІТП на 85%.

Будинок 2

  • Роботи з влаштування каркаса на фінальній стадії. Влаштування стін та перегородок виконане на понад 35%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Лавандовий». ЗАБУДОВНИК - компанія Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 3. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.