Новини будівництва ЖК Лавандовий травень 2024

Лавандовий

Як повідомили СтройОбзор у компанії Альянс Новобуд на об'єкті ЖК «Лавандовий» (м. Бровари, вул. В. Чорновола) виконуються роботи:

Будинок 1 - Оздоблювальні роботи (фарбування стін та стель, влаштування плитки) місць загального користування та технічних приміщень на фінішній прямій. Завершуються оздоблювальні роботи підземного паркінгу та його освітлення. Гідроізоляція та утеплення цоколя виконана на 95%. Влаштування гідроізоляції балконів виконана на 50%, крапельники балконів влаштовані на 70%. Блискавкозахист виконаний на 95%. Підключення електрощитових виконане на 95%. Провели випробування трубопроводів. Монтаж лічильників виконаний на 70%. Змонтовані одні (з трьох) протипожежні ворота.     Тривають роботи з влаштування благоустрою прибудинкової території.   

Будинок 2 - Роботи з гідроізоляції та утеплення цоколя виконані на 90%. Освітлення горища виконане на 90%. Фасадні роботи з внутрішньої сторони двору виконані на 75%. Тривають роботи з влаштування внутрішніх інженерних мереж (опалення, водопроводу, каналізації) та електромонтажні роботи. Проводяться оздоблювальні роботи місць загального користування — влаштування плитки виконане на 80%, оздоблення фактурним фарбуванням теж виконане на 80%. Продовжуються роботи з влаштування стяжки (90%) та зовнішніх інженерних мереж. Монтаж перил виконаний на 50%. Монтаж рам алюмінієвих конструкцій виконаний на 30%.  Влаштування стяжки на фінішній прямій, а влаштування підлоги підвалу виконане на 30%.

Лавандовий

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Лавандовий». ЗАБУДОВНИК - компанія Альянс Новобуд. АДРЕСА - Київська область, м. Бровари, вул. В'ячеслава Чорновола. КЛАС - преміум. ПОВЕРХОВІСТЬ - 3. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолитно-каркасная. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита.